התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

קופה רושמת

 
קופה רושמת היא אחד המכשירים הכי משמעותיים שהעסק שלכם יכול לקבל. למעשה כיום קופה רושמת הפכה להיות סטנדרט בכל עסק, בכל מסעדה, פאב, חנות וסוכנות, אך זה הזמן להבין באמת מה היא עושה, מדוע היא כל כך נחוצה וכמה היא בכלל עולה.
 
בעסק שלכם צריכה להיות קופה בכל מקרה ואם אתם מעוניינים לפתוח עסק, אנו מקווים שאתם יודעים את זה. הקופה למעשה מנהלת את הכסף, היא נעולה עם סיסמא או מפתח, שמדובר על הגרסאות הישנות, וממנה אתם גובים תשלום ומעניקים עודף כשצריך. הקופה כיום הרבה יותר משופרת וקופה רושמת היא הדובדבן שבקצפת. קופה רושמת היא קופה ממוחשבת, שבה אתם מקבלים את שגרת העבודה הכי נוחה שיש. הקופה הזו מכילה כבר מסוף להעברת אשראי, יש לה משקל אם אתם צריכים לשקול ירקות או פירות, היא יכולה לעבור סנכרון עם מועדון לקוחות ועוד מגוון רחב של פעולות.

 

כיצד קופה רושמת מסייעת לעסק?

 
לקופה רושמת יש עוד מגוון רחב של פעולות והן יכולות להיות רבות יותר ככל שתשקיעו בקופה רושמת מתקדמת יותר. הקופה הרושמת מאפשרת לכם מבט למלאי הזמין שיש בעסק, דרך הקופה אפשר גם להזמין מלאי חדש, אפשר גם לראות את בקרת הכניסה של העובדים שלכם ועוד מספר רב של פעולות שבאמת לא נוכל להמשיך לפרט בפסקה הזו. קופה רושמת מסייעת בכמה מישורים, היא עוזרת לנהל את המלאי בצורה טובה יותר, היא עוזרת לעקוב אחרי הוצאות והכנסות בצורה טובה יותר, היא עוזרת לבקר ולמשב את העובדים והיא גם נותנת לכם שליטה על מה שקורה בעסק מרחוק, דרך הטלפון.

 

מה צריך לוודא לפני הקנייה?

 

מהי קופה רושמת ומי זקוק לה?

 
 
לפני שאתם מחליטים להוציא כספים לקופה רושמת, כדאי מאוד שתבררו האם אתם באמת צריכים אותה. סביר להניח שהתשובה תהיה 'כן', ולכן אחר כך עליכם לשאול את עצמכם אלו אפשרויות חשוב שיהיו בה. יכול להיות שאפשרות אחת לא תהיה בה, כמו למשל אינטגרציה עם אפליקציה ייעודית מהטלפון, וזה יכול להוריד מאוד מהיעילות שלה.