התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות 50 ק"ג

 

כספות 50 קילו – כל מה שכדאי לכם לדעת עליהן

 
 
קשה להתעלם בשנים האחרונות מגל הפריצות הן לבתים הפרטיים והן לבתי העסק, המלווה בגניבות של פריטים יקרי ערך, תכשיטים וכמובן גם מזומנים. עוגמת הנפש הרבה שמותירות אחריהן הפריצות, הצער, הבלאגן כמובן וגם ההפסד הכספי הרב הם קשים מנשוא, ולמרות פתרונות האבטחה המתקדמים המוצעים כיום – מצלמות אבטחה ועוד, נדמה שלעיתים, לא ניתן באמת למנוע זאת, או להתגונן בפניהן. אולם, רבים, ולו כדי להגן על הפריטים החשובים שברשותם, בוחרים בפתרון יעיל, בטיחותי וגם איכותי מאד – כספות 50 קילו.
 
 

פתרון בטיחותי לבית או למשרד

 
כדי להגן על רכושם, על פריטים אישיים או פריטים הקשורים לבית העסק, בוחרים ישראלים לבטח את התכולה שברשותם, כאשר בבואם לעשות זאת הם מתבקשים על ידי חברות הביטוח, לפעול על פי סטנדרטיים מסוימים ולהתקין, בין היתר, כספת ייעודית, שתגן על הרכוש המבוטח. ישנם סוגים שונים של כספות, כאשר אלו, הנדרשות כיום על ידי חברות הביטוח צריכות לעמוד בקריטריונים הבאים: עליהן להיות כספות 50 קילו עם דלת של 10 מ"מ, גוף הכספת צריך להיות בעובי של בין 5 ל-6 מ"מ ויש להתקינן בקיר בטון או ברצפת בטון. על הכספת להיות עם מפתח חירום ועם מנגנון דיגיטלי ולהיות מותקנת בבית הלקוח אך ורק על ידי חברה, המוסמכת בכך.
 

מבחר של אפשרויות

 
אפשר למצוא כיום מגוון של כספות המספקות מענה הן לצרכים פרטיים והן לעסקיים ועומדות בכל הקריטריונים, אותם מציבות חברות הביטוח. כאשר בוחרים בכספת כזו היא כוללת התקנה וגם אישור לחברת הביטוח. ההבדלים בין הכספות באים לידי ביטוי בגודלן. בחירת הגודל, חשוב שתעשה תוך התייחסות לציוד שאותו מעוניינים לאפסן בה ולשאר הצרכים הקיימים – כמו מיקומה של הכספת. מומלץ מאד לבחון דגמים שונים של כספות, להתייעץ עם המומחים ולאסוף מידע על כל אפשרות כזו וכמובן לוודא שהכספת עומדת בתקנותיה של חברת הביטוח, שבה מבוטחים.
 

לאפסן כל מה שרוצים

 
בתוך הכספת ניתן לאפסן פריטים שונים: תכשיטים, מזומנים, מסמכים רגישים וחשובים מאד (רלוונטי לבתי עסק), נשק, פריטים עתיקים יקרי ערך וכל פריט אחר, שחשוב להגן עליו מפני פריצות. אלה, נשמרים בתוך הכספת בבטחה ואפשר להוציא ולהכניס אותם לשם חזרה בקלות ובמהירות. למרות פשטות השימוש שבכספת, כספות 50 קילו, הנדרשות על ידי חברות הביטוח, הן כספות חזקות, עמידות מאד ואיכותיות במיוחד.

מעוניינים להתקין כספת בביתכם או בבית העסק שלכם? חברת כספות מ.ד, המתמחה בייבוא ובשיווק של כספות, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה עובדת עם כל חברות הביטוח: מגדל, מנורה, כלל, הראל ומימון ישיר והיא מציע כספות 50 קילו מאיכות גבוהה. ניתן לבצע את הזמנת הכספת ישירות דרך אתר החברה או באמצעות הטלפון. לפרטים על האפשרויות השונות, צרו קשר בטלפון 1-700-705-900.