התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות נעילה כפולה

 

מסמכים חשובים, פריטים יקרי ערך או אקדח שצריך לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים ושל פורצים – עבור כל אלה אתם זקוקים לכספת איכותית, שתוכלו להשתמש בה בקלות ותוכלו לסמוך עליה שתעמוד בפני ידיים חטטניות ובפני פורצים. כאשר אתם בוחנים את האפשרות לרכישת כספת לבית או למשרד, אחת מהאפשרויות הן כספות נעילה כפולה. הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת על הסוג הזה של כספות.

מה הן כספות נעילה כפולה?

לכל כספת ישנו מנגנון שתפקידו לנעול את הכספת היטב, ולמנוע אפשרות לפרוץ פנימה ולהגיע אל התכולה. לרוב, כספות מודרניות כוללות מנגנון נעילה חשמלי ונוח לתפעול, אך לא פעם יש ביקוש גם לאפשרות של פתיחת הכספת באופן מכני, כלומר על ידי מפתח "רגיל". הצורך הזה הוביל לפיתוח וייצור של דגמים שונים המשלבים שתי מערכות נעילה – מנוע חשמלי או מגנט חשמלי, לצד המנעול המכני המתבסס על שימוש במפתח. זהו למעשה הייחוד של כספת נעילה כפולה.

מדוע לבחור בכספת נעילה כפולה?

את ההחלטה איזו כספות לרכוש צריך לבחון בהתאם לתקציב ולצורך. פעמים רבות עבור לקוחות פרטיים הרוכשים כספת לבית או למשרד יש צורך בכספת קטנה ופשוטה לתפעול, אך כזו שתהיה עמידה ומתוחכמת. כספות נעילה כפולה בעצם עונות כאן על שני צרכים שונים ונפרדים.

הצורך הראשון הוא כמובן התחכום. הנעילה הכפולה משלבת בין שני סוגים שונים של מנעולים, ובכך למעשה יוצרת רובד נוסף של הגנה. גם אם הפורץ הצליח להניח את ידיו על המפתח, הוא עדיין יצטרך להתמודד ולנסות לנטרל את המנעול החשמלי.

הצורך השני הוא שונה לחלוטין, והוא מאפשר למעשה ליצור מפתח חירום עבור הכספת. המפתח מיועד למנעול המכני והוא מבוקש במיוחד על ידי הציבור הדתי והחרדי, אשר זקוק לכספת עמידה שניתן לפתוח במהלך השבת במידת הצורך. מפתח החירום עוקף את המנעול החשמלי, ובכך למעשה פתיחת הכספת זהה לפתיחת דלת הבית מבחינת אופן הפעולה.

חשוב להדגיש כי האפשרות של נעילה כפולה היא רק אחת מהאפשרויות העומדות בפניכן במידה ואתם מחפשים כספת עמידה ומתוחכמת, וכמובן שזהו פתרון אלגנטי בעבור שומרי השבת.