התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות משרדיות

 

כספת למשרד – כדאי וחשוב לדעת עליה

 
 
השוק מציע כיום סוגים שונים של כספות. ישנן כספות לבית וישנן גם כספות משרדיות. ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי במידות, באיכות וגם במחירים, כאשר לכולן אותו תפקיד: להגן על פריטים יקרי ערך בעלי חשיבות סנטימנטלית או כספית. אנו שומעים על לא מעט פריצות לבתי עסק וגם למשרדים בשנים האחרונות, על אף התקנת מצלמות אבטחה ואמצעים אחרים, שנועדו לעכב את הפורצים. מסיבה זו בדיוק חשוב מאד להתקין כספת גם במשרד עצמו, ובמיוחד אם משאירים אותו, ללא איוש, שעות ארוכות במהלך הלילה.
 

המאפיינים שלהן

 
 
כספות למשרד תהיינה בדרך כלל כספות קומפקטיות מאלו המוצעות לבתי העסק האחרים. יחד עם זאת, הן אינן נופלות באיכות שלהן והן עשויות מחומרים חזקים ועמידים. קשה מאד לפרוץ אותן והייחודיות שבהן היא שהן גם עמידות בפני שריפות ודליקות, כך שבהחלט מגינות כהלכה על כל הפריטים החשובים, שאותם הן מאפסנות. נעילתן של כספות אלו נעשית בשיטה חכמה, העוזרת בעיכובו של הפורץ (במידה ואכן פרץ למשרד) ובמקביל, מאפשרת למשתמשים בכספת ליהנות ממענה ידידותי למשתמש, שאיננו מצריך מהם מיומנות מיוחדת.

מכיוון שמדובר במשרד, ישנה חשיבות רבה מאד גם לנראות של הכספת. אפשר למצוא כיום כספות משרדיות אסתטיות למראה, כאלו שניתן להתקינן על הקיר. הן אינן בולטות בשטח, אינן מושכות תשומת לב וגם לא מעוררות חשד. הן אינן תופסות מקום רב במשרד ומשתלבות נהדר לצד האלמנטים האחרים שבו. זאת, בניגוד לעבר, אז הוצעו לנו כספות מאסיביות, שהיו בולטות לעין וגם פחות אסתטיות בעיצובן.
 

התקנה ובחירה נכונה

 
התקנתן של כספות משרדיות נעשית לרוב על ידי אנשי מקצוע, המתמחים בכך. מכיוון שיש להבריג אותן ישירות אל הקיר או אל הרצפה ועליהן לעמוד בתקנים מחמירים, חשוב מאד לפנות אך ורק אל המומחים. ההתקנה נעשית בהתאם לדגם הכספת שנבחר ותוך שימוש בציוד ההתקנה הנדרש. בתוך הכספות ניתן לאפסן כל פריט שרוצים. במשרדים אלה יהיו לרוב מסמכים בעלי ערך רב, לעיתים גם כסף מזומן, פנקסי צ'יקים, כרטיסי אשראי ואולי גם דרכונים של בעלי התפקידים השונים. אפשר לאפסן בכספות המשרדיות גם את "הקופה הקטנה" של המשרד, את תיקי העובדים, את החוזים החשובים ודיסקים ואמצעי גיבוי שונים. על כל אלה חשוב להגן מפני פורצים ולשמור עליהם כהלכה בתוך הכספת עצמה.

זקוקים לכספת מאיכות גבוהה למשרד שלכם? מחפשים פתרון שיגן על המסמכים החשובים שלכם, על הכסף ועל כל שאר הפריטים שמאופסנים בו? חברת כספות מ.ד, המתמחה בייבוא ובשיווק של כספות, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק כספות מסוגים שונים, המתאימות הן לבתים פרטיים והן למשרדים ולעסקים מכל התחומים. ניתן לבצע את הזמנת הכספת ישירות דרך אתר החברה או באמצעות הטלפון. לפרטים על האפשרויות השונות, צרו קשר בטלפון 1-700-705-900.