התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות מפתח חיצוניות

 

יש היום בשוק מגוון רחב של כספות, לכל אחת תכונות המאפיינות אותה. ולכן כאשר רוכשים כספת חשוב להבין מהן אותן תכונות ייחודיות, ולצד זה לבחון את הצורך שלכם. כספות מפתח חיצוניות הן בין הכספות הכי פופולריות ונפוצות בשוק והן מתאימות למגוון רחב של צרכים ומשתמשים.

מהי כספת מפתח חיצונית?

מדובר בכספות בגדלים משתנים שמוצבות באופן חיצוני, כלומר אינן מקובעות לתוך קיר. הפתיחה והנעילה של הכספת נעשית באמצעות מפתח כאשר מנגנון הנעילה הוא מכני. כספות מפתח חיצוניות פופולריות מאוד במקומות רבים הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק, בתי מלון וכדומה.

היתרונות והחסרונות

התכונות הייחודיות של סוג כזה של כספות מקנה להן כמה יתרונות ברורים – אופן התפעול של הכספת פשוט מאוד, אין צורך לזכור קוד סודי ובמידת הצורך אפשר להעביר את המפתח בין משתמשים שונים. בניגוד לכספות פנימיות אשר דורשות עבודה של קיבוע לתוך הקיר, את הכספת החיצונית ניתן להציב כמעט בכל מקום בקלות ובמהירות. מנגד, המשמעות היא שללא קיבוע ניתן לקחת את הכספת עצמה בקלות. חשוב לדעת כי במקרה של פריצה יש סיכוי גבוה לכך שהפורצים ייקחו איתם את הכספת על כל תכולתה, כדי שיוכלו לפרוץ אותה בזמנם הפנוי. זאת לעומת כספת פנימית ומקובעת, אשר מקשה מאוד על כך.

למי זה מתאים?

כאמור, כספות מפתח חיצוניות הן מהכספות הנפוצות ביותר בשוק מאחר והן מתאימות לכמה מטרות. בתי מלון רבים מציעים דגמים כאלו של כספות לשימוש בתוך חדרי האורחים או בתוך חדר כספות ייעודי. זו כספת שמתאימה גם לשימוש ביתי, במיוחד במקרים שבהם רוצים למנוע גישה מאנשים ספציפיים ולא מפני פריצה – למשל בעלי אקדח, במקרה כזה עיקר הסיכון הוא לילדים שנמצאים בבית. ניתן להציב את הכספות החיצוניות גם בבתי עסק, אך מומלץ לעשות זאת במקומות שבהם הכספת נמצאת כל הזמן תחת השגחה, ואז אין חשש מפני פורצים שינסו לקחת אותה. לסיכום, לכל כספת התכונות והמאפיינים הייחודיים שלה. בכספות MD תקבלו את השירות המקצועי שיעזור לכם לבחור את הדגם המתאים ביותר לצורך שלכם, בשביל הגנה מקסימלית לצד נוחות השימוש.