התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות מומלצות

 

כספות מומלצות לבית או למשרד – איך תמצאו את המתאימות?

 
 
רבים מאתנו מחזיקים בבית פריטים יקרי ערך, שקיבלנו בעבר ואולי עברו גם מדור לדור. אחרים מחזיקים במשרד או בבית העסק שלהם מזומנים, מסמכים חשובים ורגישים וגם חוזים מול לקוחות או ספקים. כדי לשמור על כל אלה, חשוב ומומלץ מאד להתקין כספת, המותאמת נקודתית לצרכים ומשתלבת באופן מושלם במקום. למחפשים כספות מומלצות, עומדות כיום לשמחתנו, לא מעט אפשרויות. הן נבדלות אלו מאלו במידות שלהן (בגודל וגם במשקל), בשיטת הנעילה והפתיחה וגם באופן ההתקנה.

מכיוון שישנה חשיבות רבה מאד לבחירתה של כספת מאיכות גבוהה, הנה כמה פרמטרים שמומלץ לכם לבחון רגע לפני הרכישה:

האם היא אכן עונה לכם על הצרכים
– חשוב מאד שתגדירו היטב את הצרכים שלכם כשאתם מחפשים כספות מומלצות. בין אם זו כספת שנועדה לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים, כספת שמותאמת לצרכים תאפשר לכם ליהנות מפתרון מושלם ובעיקר – ממענה בטיחותי בדיוק כפי שאתם צריכים. מה בדיוק אתם רוצים לאפסן בכספת? היכן אתם רוצים למקם אותה? האם אתם מעוניינים בכספת אחת או יותר? האם היא צפויה לשמש אתכם בבית או במשרד? תשובות לכל אלו, תאפשרנה לכם לאתר בקלות רבה יותר את הכספת שלה אתם זקוקים.

העלויות
– טווח מחיריהן של הכספות כיום הוא רחב. ישנם כאלו העולות כמה מאות שקלים, אחרות כמה אלפים ויש את המאסיביות שעולות אף יותר. חשוב מאד להגדיר את התקציב ולהשוות מחירים. כספות איכותיות, העומדות בכל הקריטריונים של חברות הביטוח למשל, הן כספות במשקל של 50 קילו יותר. כספות אלו תהיינה יקרות יותר מכספות קטנות, קלות ופשוטות.

אופן תפעולה
– על הכספת הנבחרת להיות ידידותית מאד למשתמש מצד אחד, אך גם מורכבת מספיק כדי לעכב את הפורץ. חשוב שתוכלו לתפעל אותה בקלות, אך שתציע רמת בטיחות גבוהה.

התקנה ואיכות גבוהה
– מכיוון שבמקרים רבים לא ניתן להתקין את הכספת באופן עצמאי, יש לפנות לחברות, המתמחות בכך. חברות המשווקות ומייבאות כספות, מציעות גם שירותי התקנה בבית הלקוח או בבית העסק וצוותיהן מיומנים בכך. הצוותים נעזרים בציוד מיוחד על מנת להתקין את הכספת באופן הנכון ותוך התייחסות לתנאי השטח ולמרחב. במקביל, פנייה לחברות כאלו מאפשרת לכם ליהנות גם מכספת איכותית. כספת עמידה וחזקה שתגן כהלכה על כל הפריטים שנשמרים בתוכה. כך תוכלו לצאת מהבית או לעזוב את המשרד בתום יום העבודה, כשאתם סמוכים ובטוחים שמה שהשארתם מאחוריכם נמצא במקום מוגן.

רוצים לרכוש כספת לבית או למשרד שלכם ולא יודעים במה לבחור? מחפשים כספת מומלצת, כספת איכותית, חזקה ואמינה? חברת כספות מ.ד, המתמחה בייבוא ובשיווק של כספות, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק כספות מסוגים שונים, המתאימות הן לבתים פרטיים והן לעסקים. לפרטים על האפשרויות השונות, צרו קשר בטלפון 1-700-705-900.