התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות בקריית ים

 
כספות בקרית ים אפשר למצוא בחברות מיגון שונות. יש חברות שמוכרות אך ורק כספות ויש חברות שימכרו גם מוצרי מיגון אחרים כמו למשל ארונות חסינים מפני אש, דלתות חזקות לטווח הארוך וכן הלאה. חשוב לבחור את הכספת מחברות שיש להן רישיון לעסוק בתחום הרי בסופו של דבר מדובר על נושא רגיש מאוד. אם החברה עצמה או אפילו עובד אחד בחברה ינצל את הידע שלו לרעה וייכנס אל ביתכם ויידע איפה הכספת מותקנת, אתם יכולים להיות בסיכון גדול. לכן חשוב למצוא כמה שיותר חברות ולבצע סקירה מעמיקה ביניהן עד אשר תגיעו לחברה הכי טובה ואמינה מבחינת כל הפרמטרים.
 

מה הפרמטרים השונים ביניהן?

 
 
אי אפשר שלא להתחיל במחיר כי אם תחפשו כספות בקרית ים מהר מאוד תבינו שיש כספות שיעלו 400 שקלים ויש כאלו שיעלו 2000 שקלים. המחיר הוא אמנם פרמטר משמעותי מאוד אך בסופו של דבר הוא רק נגזר משאר הפרמטרים שמהווים את ההבדל. יש כספות חזקות יותר שיהיו כבדות יותר ולכן גם קשות לפריצה, יש גם מנגנוני פתיחה שונים כמו למשל מכני, דיגיטלי או משולב, יש כספות שיתאימו בעיקר לתכשיטים שיהיו בהן מגירות וכן הלאה.
 

כיצד נבחר כספות בקרית ים?

 
כספות בקרית ים חייבים לבחור בצורה שקולה ומחושבת. אי אפשר להיות פזיזים כאשר בוחרים מוצר כה יקר ובעיקר כה חשוב כי יש פרמטרים שונים שיכולים להשפיע לרעה על חייכם אם לא תתחשבו בהם עד הסוף. למשל, הגודל של הכספת משמעותי מאוד כי אם הכספת תהיה קטנה מידי לא תוכלו לאחסן בה כל מה שתרצו, ומצד שני אם היא תהיה גדולה מידי לא תוכלו להתקין אותה בכל מקום. יחד עם זאת יש להתחשב בתקציב אך מוטב להשקיע בכספת איכותית באמת שתהיה שימושית לטווח הארוך. כמו כן אם אתם מבטחים את הבית קחו בחשבון שגם לביטוח יש תקן מסוים שבו צריך לעמוד.
 

אזורי שירות בקריית ים

 
 
  • קריית ים ד'
  • קריית ים ג'
  • קריית ים ב'
  • מרכז ניצן
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ אישי, הכוונה מקצועית והצעת מחיר מהמומחים של כספות M.D:
072-3221225.