התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות ביתיות

 

כספת לבית – איך בוחרים אותה נכון?

 
 
יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין כספת בביתם כדי להגן על רכושם יקר הערך ועל הפריטים החשובים, המלווים אותם לא מעט שנים. בין אם אלה תכשיטים שעברו אליהם בירושה, או אולי כסף מזומן שעליו הם רוצים לשמור, בין אם זה נשק שהם נוהגים לאפסן בבית או כל פריט אחר, כספות לבית הן הפתרון המתאים והבטוח לכל. בעידן שבו הפריצות לבתים הן עניין שבשגרה, חשוב מאד להיעזר בפתרון מסוג כזה ולוודא כי אכן בוחרים בו כהלכה. מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים את הכספת לבית? הנה התשובות:
 

גודל הכספת

 
 
במסגרת החיפוש אחר כספות ביתיות, תתקלו במגוון עצום של אפשרויות. הכספות לבית נבדלות אלו מאלו, בין היתר, במשקל שלהן וגם בגודל שלהן. אם מעוניינים בכספות, העומדות בתקני חברות הביטוח, כספות במשקל של 50 קילו הן הפתרון, והן גם נחשבות לגדולות יותר. אם מעוניינים לאפסן בהן דרכון או פריטים קטנים ומעטים, אין צורך בכספות גדולות ומאסיביות, אך יחד עם זאת יש לוודא כי הן כספות איכותיות עם מנגנון שיעכב את הפורצים.
 

סוגי נעילה וסוגי מנוע

 
ישנן כספות עם מנוע חשמלי וישנן כספות עם מגנט חשמלי. ההמלצה היא לבחור בכספות עם מנוע חשמלי, שנחשבות לקשות יותר לפריצה. בנוסף, מומלץ מאד גם לרכוש כספות ביתיות עם אפשרות נעילה דיגיטלית וגם עם נעילה מכאנית. כך, במקרה חירום ובמידה שלא ניתן לפתוח את הכספת באופן דיגיטלי, אפשר להיעזר בשיטת הפתיחה המכאנית ולפתוח אותה בקלות. מעבר לכך, שני מנגנונים כאלה מהווים אמצעי הרתעה נוסף בפני הפורץ וגם מעכבים אותו יותר.
 

עובייה של הכספת

 
ההמלצה כיום היא לרכוש כספת לבית שעופי דפנותיה הוא מינימום 6 מ"מ, ושחזיתה היא ברוחה של לפחות 10 מ"מ (הכוונה כאן היא לדלת הכספת). חשוב מאד, ובמיוחד אם איכות ועמידות חשובות לכם, לא לחפש כספות בעוביים דקים יותר מכך.
 

העלויות

 
כמו בכל תחום, גם כאן, תגלו שיש טווח רחב מאד של מחירים. ישנן כספות ביתיות במחירים זולים מאד וגם כספות יקרות במיוחד. ההבדל ביניהן בא לרוב לידי ביטוי הן במידות של הכספת והן באיכות. אם חשובה לכם איכותה, עמידותה, גודלה והיותה גם עונה על כל הקריטריונים הנדרשים מטעם חברות הביטוח, אל תתפשרו על כך וגם אם המשמעות היא סכום גבוה יותר. מומלץ מאד להיעזר בשירותיהן של חברות, המתמחות במכירת כספות לבית, ולבחון דגמים שונים וכמה אפשרויות.

רוצים להתקין כספת בבית ומתלבטים במה לבחור? מבולבלים מהאפשרויות השונות? חברת כספות מ.ד, המתמחה בייבוא ובשיווק של כספות, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק כספות מסוגים שונים, המתאימות הן לבתים פרטיים והן לעסקים. ניתן לבצע את הזמנת הכספת ישירות דרך אתר החברה או באמצעות הטלפון. לפרטים על האפשרויות השונות, צרו קשר בטלפון 1-700-705-900.