התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות מפתח פנימיות

 

מהי הדרך הטובה ביותר להגן על חפצי הערך שלכם? יש היום בשוק כמה וכמה סוגים שונים של כספות – חשמליות, מכניות, דיגיטליות, פנימיות וחיצוניות. מהי כספת פנימית? מה הייחוד שלה ולמי כדאי להתקין כספות מפתח פנימיות?

כיצד פועלות כספות מפתח פנימיות?

כבר לפי זמן אנחנו יודעים שמדובר בכספות המבוססות על מפתח, כלומר המנעול שלהן הוא מנעול מכני – בעל עיקרון פעולה הדומה למנעול של דלת רגילה. כספות המבוססות על מפתח מגיעות במגוון של דגמים, צורות ואפשרויות, כאשר כספות קטנות וקלות מייצרות אתגר נוסף. מלבד הצורך ליצור כספת שתהיה חזקה ועמידה עם מנעול מתוחכם, צריך למצוא דרך למנוע את הלקיחה של הכספת עצמה. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות התקנת הכספת בתוך יציקת בטון, המונעת את האפשרות למשוך ולקחת את הכספת. אלו למעשה הכספות הפנימיות.

מדוע חשוב לקבע את הכספת?

כל יצרן של כספות יודע כי לא משנה כמה מורכב ומשוכלל מנגנון הנעילה, תמיד תהיה דרך לפרוץ את הכספת. אך ככל שהמנגנון מורכב יותר כך הפורץ יזדקק לזמן ולכלים רבים יותר, ולכן פעמים רבות בשעת פריצה הפורצים יעדיפו לקחת איתם את הכספת ו"לטפל" בה בשקט. כספות מפתח פנימיות בנויות כך שהן מיועדות לקיבוע בעזרת בטון או בעזרת שיטות אחרות, כך שלא ניתן יהיה לשלוף אותן בקלות. פעמים רבות זהו בדיוק הדבר שמונע מהפורצים להגיע לתוך הכספת.

היתרונות והחסרונות

כספות מפתח פנימיות מעניקות למשתמש כמה יתרונות ברורים – תפעול הכספת פשוט, שומרי שבת יכולים להשתמש בכספת גם בשבת, ובזכות הקיבוע יהיה קשה משמעותית לפרוץ ולגנוב את תכולת הכספת. החיסרון הוא כמובן הצורך לקבע את הכספת בצורה מקצועית ואיכותית, כך שאין מניעה אלא לבצע עבודות בנייה במקום בו תוצב הכספת. לא תמיד ישנו חלל בגודל מתאים וגם לא תמיד ישנו רצון לבצע את השיפוץ. על מנת לבחור בכספת הטובה ביותר עבורכם, אנחנו בכספות MD דוגלים בכך שצריך להתאים את הכספת לצורך הספציפי – הן מבחינת רמת הסיכון, והן מבחינת אילוצים שונים כמו דרישות הביטוח והמקום בו תותקן הכספת.