התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות לעסקים קטנים

 
העסק הקטן יכול להסתדר בלי כספת אך הוא סומך על המזל. יש לא מעט פורצים בארץ שמחפשים עסקים קטנים שאננים כדי לגנוב את הכסף שלהם. זה בדיוק הזמן להבין עד כמה כספות לעסקים קטנים חשובה וכיצד רוכשים אותה בצורה נבונה.

 

למה העסק הקטן צריך כספת?

 
העסק הקטן חייב שתהיה לו כספת אחת לפחות על מנת שיוכל לאחסן בה את הדברים החשובים עבורו. בדרך כלל מדובר על כסף מזומן אך לעתים יהיה מדובר גם על ציוד יקר או תכשיטים שיהיו מאוחסנים בזמן שהעסק סגור. יש לא מעט עסקים שמתבססים על כסף מזומן ולא על תשלום באשראי שנחשב למאובטח יותר. הצ'קים או הכסף המזומן שהלקוחות מעבירים לעסקים קטנים יכול להיגנב ועליו אין ביטוח מהסיבה הפשוטה שיאן הוכחה שהוא היה שם מלכתחילה. לכן העסק צריך להתמודד בכוחות עצמו עם האיום הזה ואין דרך טובה לעשות זאת מאשר כספת קטנה שתספק הגנה גדולה.

 

אלו סוגי כספות יש לעסקים קטנים?

 
יש כל מיני סוגים של כספות לעסקים קטנים כאשר ההבדל ביניהם הוא בסוג השימוש בהן, הגודל והאיכות. מבחינת האיכות, כל עסק יכול לבחור את הכספת שמתאימה לו בעיקר לפי תקציב, כי המחיר בדרך כלל יהיה ביחס ישר לאיכות שלה. כמו כן יש כספות עם מנגנון נעילה מכני ויש כספות עם מנגנון נעילה דיגיטלי כאשר האחרונות נפוצות יותר. יש כספות שמיועדות לתכשיטים, יש כספות שמיועדות לנשקים, יש כספות נסתרות שבכלל לא מתקינים אלא פשוט משלבים בעיצוב של העסק ויש כמובן כספות בכל מיני גדלים לפי הצורך. כל כך הרבה פרמטרים משתלבים בבחירה שצריכה להיות שקולה.

 

מה לגבי ההתקנה ועד כמה היא חשובה?

 
 
אם קונים כספת חדשה בדרך כלל המחיר לא יכלול את ההתקנה אך היא תהיה זולה יותר מאשר התקנה ללא קניית כספת. לא תמיד יש צורך בהתקנה כי יש כספות נסתרות או כאלו שמונחות בארון אך אם מתקינים, חשוב לעשות זאת עם רישיון ובמקצועיות רבה. רק מתקין מקצועי יכו לעמוד לשירותכם גם במציאת המקום הטוב ביותר עבור הכספת בעסק וגם לטובת התקנה יסודית שתקבע אותה היטב.