התקשרו עכשיו
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 

כספות לבית מלון

על חשיבותן של הכספות בבתי המלון

 
רבים מאתנו נוהגים מדי פעם לבלות את חופשותינו בבית מלון בארץ או במקום כלשהו בעולם. בין אם במסגרת החופשה המשפחתית עם כל הילדים, אולי במסגרת החופשה הזוגית או כחלק מנסיעת עבודה של מספר ימים, אנו מחפשים במלון את המרחב הבטוח והנעים לשהות בו, מרחב שבו נרגיש אולי מעט כמו בבית. ככזה, עליו לספק לנו את כל הפתרונות שיעזרו ליצור מרחב כזה, ביניהם, כספות, אותן ניתן למצוא כיום כמעט בכל בית מלון.

מדוע כדאי וחשוב להתקין אותן בבית המלון

הסיבות להימצאותן הן רבות. אורחים, המגיעים אל בית המלון, מצוידים לרוב, מלבד הבגדים, גם בתכשיטים יקרי ערך, שאותם הם נושאים על עצמם ואת חלקם הם מחזיקים בתיקים קטנים ייעודיים. לעיתים, הם גם מביאים איתם מזומנים רבים (בעיקר כשמדובר באורחים מחו"ל) ולעיתים גם פריטים אישיים, בעלי חשיבות רבה עבורם. כאשר הם אינם בחדר, יוצאים ממנו לבריכת המלון, לארוחת הבוקר, לפגישות עסקיות או לטיולים בסביבה, הם נעזרים בכספות על מנת להגן ולשמור על אותו ציוד שחשוב להם. את הכספות הם נועלים באמצעות קוד בדרך כלל, וכך הם יוצאים לדרכם כשהם יודעים שחפציהם שמורים במקום בטוח, עליו אחראי המלון, שבו הם שוהים.

כספות בהתאמה מלאה

ישנם סוגים רבים של כספות לבתי מלון. כספות בית המלון הן כספות מנוע, שהפעלתן פשוטה, קלה ונוחה מאד. כל אורח, שמגיע לבית המלון ומעוניין להשתמש בכספת, מכניס אליה קוד משלו מבלי שיצטרך לבצע אתחול כלשהו. מבחינת גודלן, הן יכולות להתאים גם למחשבים ניידים, ובעת הצורך, אפשר גם לארגן כספות בעלות מידות מיוחדות. עבור בעלי המלון, מדובר בפתרון נהדר, הניתן להתקנה באופן עצמאי או, אם רוצים, בעזרת החברה, המייבאת אותן. היופי שבכספות הוא שהן נטמעות בחדר, אינן מושכות תשומת לב, ויחד עם זאת, מעניקות את הביטחון המלא שבו מעוניינים.

הסוד, כמובן, הוא לבחור בכספות איכותיות ולשים לב, גם, במי נעזרים. יש לפנות אך ורק לחברות, המתמחות בתחום, אלו המכירות את סוגי הכספות השונים ויודעות להתאים לכל מלון, ובהתאם לצרכים שלו, את הפתרונות הנכונים. כספות שאינן איכותיות מספיק, או לא תואמות במדויק לצרכים, עשויות שלא להציע את ההגנה הנדרשת ולהיות פחות בטיחותיות מאחרות. כדאי לבחון מספר דגמים שונים של כספות לבתי מלון, לשים לב כיצד מתפעלים אותן ולהקפיד שאלו תהיינה פשוטות לתפעול עבור הלקוח, הנעזר בהן.

מנהלים רשת בתי מלון או אולי מלון בוטיק קטן ומצליח? אם כן, כדאי לכם לשקול לשלב כספות, על מנת לשמור על ציודם של אורחי המלון וליצור מרחב אישי בטוח יותר. חברת כספות מ.ד, המתמחה בייבוא ובשיווק של כספות, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על האפשרויות השונות, צרו קשר בטלפון 1-700-705-900.
כספות לבית מלון