התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות כבדות

 

כספות כבדות מכונות פעמים רבות "כספות מבצר" – ויש לכך סיבה טובה מאוד. אלו הדגמים המתקדמים ביותר שניתן למצוא בשוק, והם מספקים את כל שכבות ההגנה שניתן למצוא. כיצד הן פועלות ולמי הן מתאימות?

שכבות ההגנה של כספות כבדות

כאמור כספות מבצר מציעות את מקסימום שכבות ההגנה, והן עושות זאת באמצעות שילוב של כמה מנגנונים ושיטות שונות. בראש ובראשונה מדובר בכספות רב שכבתיות – דבר המקנה עמידות בפני קידוח או שבירה, וכמובן מעניק לכספת משקל רב המקשה על לקיחת הכספת עצמה. לרוב הכספות בקטגוריה זו הן גם חסינות אש, כך שתכולתן תישמר גם במקרה של שריפה. שכבות הגנה נוספות טמונות במנגנוני הנעילה של הכספת, המשלבים מנגנון נעילה דיגיטלי ומנגנון מכני – כלומר מחייבים הקשת קוד וגם שימוש במפתח. בעזרת מלכודות אשר מובנות במערכות הנעילה מתקבלת שכבה נוספת של הגנה. מערכות ההגנה מעט משתנות בין הדגמים השונים, כאשר השיטות הנפוצות הן התקנה של בריחי פלדה, שכבת זכוכית וכדומה. ישנם דגמים רבים המציעים גם את האפשרות של עיגון הכספת לרצפה, וכן התקנה של מערכת אזעקה אשר תתריע בפני חברת האבטחה על ניסיון פריצה לכספת.

ההגנה המתקדמת ביותר בשוק

כאשר בוחרים כספת צריך להבין לעומק מהו הצורך ומהי דרגת הסיכון. לא סתם כספות כבדות מכונות מבצר – השילוב בין המנגנונים השונים מעניק את ההגנה המקסימלית. הן תואמות את הדרישות של חברות הביטוח, ואף של גופים כמו משטרת ישראל ומשרד הביטחון. אם אתם זקוקים לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כספת מבצר היא ככל הנראה הפתרון האידיאלי עבורכם. אך חשוב לדעת כי מלבד רכישת הכספת צריך להשקיע מחשבה היכן למקם אותה, וכמובן לבצע את הקיבוע בצורה מקצועית ורצינית. כמו כן יש להיעזר בנהלי אבטחה מקובלים כדי למנוע זליגה של הקוד הסודי או גישה נרחבת אל המפתח.

למי הן מיועדות?

כספות כבדות מתאימות לכל מי שזקוק להגנה המאסיבית ביותר שקיימת. הכספות הללו מתאימות לאחסון של מסמכים רגישים ומסווגים, וכמובן להגנה על חפצים יקרי ערך כמו תכשיטים ויהלומים. הלקוחות העיקריים הם גופים העוסקים בביטחון, וכן בעלי עסקים שמחזיקים ברשותם ציוד וחפצים יקרים או נדירים, או כאשר יש צורך להגן על מסמכים סודיים.