התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות דיגיטליות חיצוניות

 

מידור, נוחות שימוש ונוחות הצבה – אלו היתרונות הבולטים של כספת דיגיטלית חיצונית. למי היא מתאימה? באילו מקרים נמליץ ללקוחות שלנו על כספות דיגיטליות חיצוניות? ולמי הן לא מתאימות?

מהי כספת דיגיטלית חיצונית?

מאחר ומדובר בכספת דיגיטלית, מנגנון הנעילה מתבסס על מערכת חשמלית אשר ניתן לפתוח רק באמצעות הזנה של קוד. בניגוד לכספות פנימיות אשר יש צורך לקבע לתוך הקיר, את הכספות החיצוניות ניתן להציב היכן שרוצים. תחת סוג הכספות הללו ניתן למצוא מגוון רחב של דגמים, ובחלקם קיימת האפשרות של מפתח חירום.

היתרונות של הכספת

כספות חיצוניות ניתן להציב כמעט בכל מקום, בקלות ובמהירות, ומבלי הצורך להשקיע ביציקת בטון לקיבוע. הדבר הופך את הכספות החיצוניות לפופולריות הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק שונים. אופן השימוש בכספת הדיגיטלית הוא פשוט, אינטואיטיבי ונוח מאוד לתפעול כך שכל אחד יכול להשתמש בהן. בגלל שאופן השימוש פשוט כל כך, כספות דיגיטליות פופולריות גם בבתי מלון, מאחר וניתן להדריך את האורחים כיצד להשתמש בכספת בקלות.

כספות דיגיטליות חיצוניות מתאימות גם לשימוש בבתי עסק שונים, מאחר והן מאפשרות ליצור מידור בצורה פשוטה מאוד – הגישה לקוד הסודי ניתנת רק לעובדים הרלוונטיים. כמובן שהכספת מתאימה גם לסיטואציה הפוכה, שבה יש קבוצה של עובדים אשר זקוקה לגישה לכספת. במקרה כזה אין צורך לדאוג לזמינות של המפתח, אלא ניתן לספק לכל העובדים הרלוונטיים את הקוד הסודי. מאחר וניתן להחליף את הקוד הסודי בקלות, זוהי עוד תכונה אשר מבטיחה כי רק האנשים הרלוונטיים יוכלו לפתוח אותה.

למי הכספת אינה מתאימה?

למרות הפופולריות הרבה של כספות דיגיטליות חיצוניות, ישנם מקרים שבהם זו אינה הבחירה הנכונה. למשל עבור שומרי שבת, שלא יוכלו להשתמש בכספת במהלך השבת במידה ויחפצו בכך. מאחר ואלו דגמים חיצוניים שאינם מקובעים, ישנו סיכון כי במהלך פריצה הפורצים ייקחו עימם את הכספת על כל תכולתה. ולכן היא מתאימה לשימוש בעיקר במקומות שבהם יש נוכחות של עובדים או אבטחה, או למשל כדי לשמור אקדח בבית – כאשר המטרה העיקרית היא למנוע מילדים גישה אליו.