התקשרו עכשיו
 
072-3221225
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כספות M.D יבוא ושיווק
 
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

כספות ביתיות בטוחות

 
מה הן כספות ביתיות?
כספת ביתית כשמה כן היא, כספת שמיועדת לבית. אמנם לא תמיד יהיה אפשר להבין לפי המראה של הכספת האם היא שייכת למגזר הפרטי או למגזר העסקי אך בדרך כלל כספות ביתיות יהיו קטנות יותר וגם זולות יותר. כספות אלו אמורות להיות מוסוות בבית בצורה פשוטה מאוד, הן לא נמצאות בסיכון גבוה כמו כספות בעסקים אך כמובן שאי אפשר לקחת את כל אלו כמובן מאליו כי כל בית נמצא בשכונה אחרת, שייך למשפחה עם רמת עושר שונה, הבית נראה שונה וכן הלאה. כספת ביתית יכולה להיות מבוטחת כמו הבית כולו אם כי יש צורך לקנות כספת לפי דרישות הביטוח לקיומו של תנאי זה.

 

מה הצורך בכספות ביתיות?

 
הצורך בכספות ביתיות יכול להיות מגוון מאוד ומתחלק לכמה סוגים: יש אנשים שצריכים כספת כיוון שיש להם נשק בבית. אמנם מדינת ישראל רחוקה מאוד מהמצב המחפיר בארצות הברית שם כל אחד יכול לקנות נשק ולשמור עליו בבית, אך עדיין יש אנשי משטרה, אנשי קבע ועוד אנשים שעובדים בכוחות הביטחון שמסתובבים עם נשק וצריכים כספת לבית. כמו כן יש אנשים שרוצים לשמור על הכסף המזומן ועל התכשיטים שיש להם, יחד עם קלטות, תמונות או מזכרות ממכרים אהובים כמו סבא או סבתא. כספת ביתית תעזור לכל סוגי האנשים הללו לשמור על הבטיחות שלהם ושל רכושם ברמה הכי גבוהה.

 
כספות ביתיות
 
 

היכן ניתן לרכוש כספות ביתיות בטוחות?

 
כדי לרכוש כספות ביתיות בצורה הכי טובה שיש אתם חייבים לבצע סקר שוק. כספת ביתית לא עולה מעט והדבר שלא תרצו שיקרה זה להתחרט אחרי הקנייה. בסופו של דבר הכספת תשמור על הציוד שלכם בבטיחות מלאה שאמנם לעולם לא תהיה 100 אחוזים אך היא תתקרב לכך מאוד. כדי לרכוש כספת לבית אתם יכולים לחפש באתרי מכירה יד שנייה אך יש לקחת בחשבון שהכספות שם יהיו באיכות פחות טובה ולפעמים אפילו נפרצו בעבר. תוכלו ליצור קשר עם חברות כספות ולקנות כספת חדשה אך חשוב לזכור שהמחיר יהיה הרבה יותר גבוה.